Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 • 1-) ProxyGG'ye Hoşgeldiniz
  ProxyGG'ye hoşgeldiniz. ProxyGG, Online Oyunlarda kullanılmak üzere Proxy hizmeti vermekte olup proxygg(nokta)com harici bir alan adında barınmamaktadır.ProxyGG'nin sunduğu hizmetlerden yararlanan müşteriler Kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.
  2-) Kesinlikle yasak olan şeyler
  ProxyGG ürünleri kullanıcı sorumluluğunda kullanılmaktadır. Ürünlerin kullanımı ve kullanım sonucundaki sorumluluk müşteriye aittir.
  Kesinlikle yapılması yasak olan şeyler;
  Kredi kartı hırsızlığı, dolandırıcılık.
  Kimlik hırsızlığı, kişisel hakların ihlali.
  SPAM yapmak. IP adresinin kötüye kullanım önleme hizmetleri tarafından kara listeye alınmasına yol açabilecek herhangi bir aktivite (BlockList.de, SpamHaus, StopForumSpam, SpamCop vb.)
  Video streaming, Upload/ Download.
  Kötü amaçlı yazılım (yazılımların çalışmasını engelleyecek herhangi bir şey)
  Toplu E-Posta gönderimi, mailing.
  Website güvenlik açıklarını tarama, açıklardan sızma.
  Kullanılan proxy lokasyonunun bulunduğu ülkenin yerel yasalarını ihlal etmek.
  ProxyGG hizmetleri / ürünleri ile yaptıgınız işlemlerden siz sorumlusunuzdur. ProxyGG ürünleri ile verilen zarar / hasardan sorumlu degildir, ProxyGG ürünleri müşteriler tarafından kullanılmakta olup, kullanan kişinin sorumluluğu altındadır.
  3-) Hesap
  ProxyGG’ye, üye olmadan göz atabilirsiniz. Ancak fiyatlara, hizmetlere ve detaylara göz atmak için üye olmanız gerekmektedir.
  Hesabınızdaki tüm aktiviteler ve şifrenizden siz sorumlu olup, bu konudaki güvenlik size aittir. Eğer hesabınızın başkası tarafından kullanıldıgını düşünüyorsanız iletişim adreslerimizden ve site üzerindeki canlı destek ile bize ulaşabilirsiniz.
  4-) Ödeme
  ProxyGG ürünleri online olarak satın alınabilmekte olup, her ödeme yönteminin kurallarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  4.1 Kredi kartı ile ödeme
  ProxyGG, Kredi kartı ödemeleri online olarak tahsil edilmekte olup, 3D Secure haricinde ödeme kabul etmemektedir.
  4-) Geri iade
  ProxyGG, üzerinden satın aldığınız Proxy adresi ile oyun giriş yaptıktan 24 saat içerisinde yasaklanma-engel durumu yaşanırsa ProxyGG ile iletişime geçerek direkt olarak değişim hakkına sahipsiniz.Bunun dışında yaşanan yazılımsal Proxy sorunlarda ProxyGG olarak bizimle iletişime geçerek proxynizin kontrolü sonrasında proxynizin düzenlenmesi ve değişimi sağlanmaktadır.
  5-) Müşteri İlişkileri
  Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda ProxyGG’nin ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.
  6-) Ürün Teslimatı
  Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.
  7-) Müşteri Bilgi Beyanı
  Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra ProxyGG'ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. ProxyGG müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri ProxyGG’ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.